Serdecznie zapraszamy do stałej oraz czasowej współpracy z Materialscare w ramach poniższych ofert:

STAŻYŚCI

Data ostatniej aktualizacji: 12.06.2018 r.

W związku z ciągłym rozwojem firmy zapraszamy do aplikowania na stanowisko stażysty w MaterialsCare. Oferujemy możliwość realizacji praktyk wakacyjnych oraz w niepełnym wymiarze godzinowym, a także pracy zdalnej.

Read more

STAŻYSTA/STAŻYSTKA

Data ostatniej aktualizacji: 23.02.2018 r.

W związku z ciągłym rozwojem firmy zapraszamy do aplikowania na stanowisko stażysty w MaterialsCare. Szczególnie poszukujemy osób zainteresowanych drukiem 3D metali oraz polimerów, charakteryzacją materiałową oraz weterynarią. Dla osób najbardziej zaangażowanych przewidujemy możliwość współpracy w ramach umów cywilnoprawnych.

Read more

Młodszy specjalista ds. modelowania i analizy 3D

Data ostatniej aktualizacji: 08.03.2017 r.

W związku z realizacją projektu STARTEGMED III „Metoda leczenia dużych ubytków tkanki kostnej u chorych onkologicznych z wykorzystaniem inżynierii tkankowej in vivo” poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko Młodszego specjalisty ds. modelowania i analizy 3D.

Read more

Specjalista ds. projektowania modeli do druku 3D

Data ostatniej aktualizacji: 08.03.2017 r.

W związku z realizacją projektu STARTEGMED III „Metoda leczenia dużych ubytków tkanki kostnej u chorych onkologicznych z wykorzystaniem inżynierii tkankowej in vivo” poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko Specjalisty ds. projektowania modeli do druku 3D.

Read more