Na łamach Portalu Przemysłowego pojawił się artykuł, w którym możecie przeczytać jak wygląda praca naszych specjalistów. Z artykułu dowiecie się więcej na temat tego jak powstają implanty „na wymiar” czy szablony chirurgiczne.
W artykule przedstawione zostały między innymi dwa z wielu możliwych zastosowań metod druku 3D w medycynie i weterynarii. Jednym z nich jest wytworzony przez nas model implantu fragmentu czaszki psa. Szersze studium przypadku możescie znaleźć tutaj.
Ponadto pojawiły się informacje o dwóch głównych metodach druku 3D jakimi posługujemy się przy produkcji implantów oraz materiały, z których korzystamy. Redakcja nie zapomniała też o tym, co jest głównym celem naszej spółki, czyli o certyfikacji implantów na potrzeby leczenia ludzi.

Całość artykułu znajduje się na stronie Polskiego Przemysłu.

Na rysunku: Procedura przygotowania implantu na wymiar dla psa chorego onkologicznie. Widok przedni pyska z widocznym guzem (A), widok boczny czaszki z krytycznym ubytkiem kości (B), projekt indywidualnego implantu oraz jego końcowa struktura porowata (C), czaszka wraz z modelem implantu (D)